0
test test
Oferta pracy w SKOK Kozienice

SKOK KOZIENICE

poszukuje kandydatów na stanowisko

 specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Kozienice, Radom, Zwoleń, Przysucha, Szydłowiec, Warka, Pionki, Garbatka - Letnisko, Łęczna,

Obowiązki

  • realizacja planów sprzedażowych produktów Kasy
  • aktywne pozyskiwania nowych klientów i budowania trwałych relacji,
  • otwartość na zmiany i duża samodzielność w działaniu
  • obsługa Klientów w zakresie obsługi depozytowej, pożyczkowej i ubezpieczeniowej
  • obsługa operacji gotówkowych i bezgotówkowych
  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • dbałość o najwyższe standardy obsługi

Wymagania

  • zaangażowanie w realizowane cele sprzedażowe
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, dokładność i systematyczność
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujących do pracy
  • udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych
  • partnerską atmosferę w pracy

Oferty prosimy składać mailowo na adres mailowy biuro@skokkozienice.pl z dopiskiem w tytule „Praca" lub dostarczyć do Centrali Kasy na adres: Hamernicka 4 lok. 1, 26-900 Kozienice

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SKOK Kozienice z siedzibą przy ulicy Hamernickiej 4 lok. 1 w Kozienicach, kod pocztowy: 26-900, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

1)      Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SKOK Kozienice z siedzibą przy ulicy Hamernickiej 4 lok. 1 w Kozienicach, kod pocztowy: 26-900.

2)      Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@skokkozienice.pl.

3)      Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4)      Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji.

5)      Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

6)      Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub sprzeciwu uzasadnionego Pani/Pana szczególną sytuacją. W celu realizacji przysługujących Pani/Panu uprawnień należy kontaktować się z nami korespondencyjnie na adres: 26-900 Kozienice, ul. Hamernicka 4 lok. 1, telefonicznie pod numerem telefonu: 48 611 30 80 lub elektronicznie na adres biuro@skokkozienice.pl.

7)      Niezależnie od powyższego przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8)      Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

awojcik, 10-10-2018, odsłon: 326